RT 820 U W A - KÖSTER TPO Aqua 2.0

Folia hydroizolacyjna przeznaczona do stosowania w zbiornikach wody pitnej. KÖSTER TPO Aqua spełnia higieniczne wymagania zgodnie z instrukcją DVGW W 270 oraz  wytycznymi KTW. Folia hydroizolacyjna jest odporna na perforację orach cechuje się wysoką elastycznością dzięki czemu rysy i pęknięcia w podłożu nie stanowią problemu przy wykonywaniu hydroizolacji zbiorników.  Folia hydroizolacyjna jest mocowana mechanicznie do podłoża, które najczęściej nie wymaga żadnego przygotowania. Zakłady folii TPO Aqua są zgrzewane przy użyciu gorącego powietrza. Folia KÖSTER TPO Aqua posiada oznakowanie CE zgodnie z normą EN 13967.

Obszar zastosowania: Zbiorniki na wodę przeznaczoną do spożycia, zbiorniki na wodę do celów pożarowych, stawy rybne, zbiorniki retencyjne itp.

Opakowania

2.0 mm x 1.50 m x 20 m, rolka 30 m. kw. (RT 820 150 U W A)
 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Iraq Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America