Aktualności


« 1 8 »


Znak jakości RAL dla systemu hydroizolacji dachów płaskich

Firma KÖSTER BAUCHEMIE AG otrzymała Znak Jakości RAL dla systemów dachów płaskich. Znak jakości gwarantuje klientom i użytkownikom najwyższy standard produkcji i konserwacji dachów płaskich z produktami i usługami o gwarantowanej jakości. Obietnice jakości obejmują między innymi opłacalność, niezawodność, przyjazność dla środowiska, bezpieczeństwo i kompetencje personelu.

System zapewnienia jakości RAL postrzega siebie jako certyfikację wykraczającą poza dobrze znane normy i standardy i obejmuje: wstępne uszczelnianie dachów płaskich, renowację i naprawę, planowanie i ocenę, zarządzanie dachami, testowanie szczelności / wykrywanie nieszczelności, systemy monitorowania, produkty i narzędzia oraz technologię maszyn.

Peter Fröhlich, Kierownik sprzedaży zachód/południe KOSTER, weźmie udział w spotkaniach jako członek "Komitetu Jakości Flat Roof".

Oprócz certyfikatu i znaku jakości, logo RAL jest używane w broszurach informacyjnych TPO i online przez KÖSTER dla systemu hydroizolacji dachów płaskich.

RAL-Verleihung

... więcej


KOSTER 21 - nowa receptura hydroizolacji

Nowa formuła mineralno-polimerowej 

hydroizolacji KÖSTER 21 - większa przepuszczalność pary wodnej

... więcejCzy wiesz, że...?

KÖSTER Superpacker 13 mm x 85 mm

Paker stalowy, iniekcyjny, galwanizowany, posiada specjalną stożkową końcówkę. KÖSTER Superpaker przeznaczony jest do wykonywania iniekcji ciśnieniowej. Po umieszczeniu w otworach, podczas dokręcania gumowa uszczelka ropręża się wywierając nacisk na ścianki otworu. Paker zostaje szczelnie zainstalowany w otworze.

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America