Aktualności


« 1 8 »


KOSTER 21 - nowa receptura hydroizolacji

Nowa formuła mineralno-polimerowej 

hydroizolacji KÖSTER 21 - większa przepuszczalność pary wodnej

... więcejUniwersalna żywica posadzkowa KOSTER CT 215 - NOWOŚĆ!


Nowy produkt: KÖSTER CT 215 Universal Floor jest żywicą posadzkową o uniwersalnym zastosowaniu w obietkach handlowych, przemysłowych, a takze w budownictwie mieszkaniowym.

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest wodorozcieńczalną żywicą epoksydową, która może być stosowana do gruntowania podłoża, jako jastrych żywiczny oraz jako żywica do malowania podłoży betonowych. Nadaje się do stosowania na posadzkach i na ścianach betonowych

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER TPO Aqua 1.5

Folia hydroizolacyjna przeznaczona do stosowania w zbiornikach wody pitnej. KÖSTER TPO Aqua spełnia higieniczne wymagania zgodnie z instrukcją DVGW W 270 oraz  wytycznymi KTW. Folia hydroizolacyjna jest odporna na perforację orach cechuje się wysoką elastycznością dzięki czemu rysy i pęknięcia w podłożu nie stanowią problemu przy wykonywaniu hydroizolacji zbiorników.  Folia hydroizolacyjna jest mocowana mechanicznie do podłoża, które najczęściej nie wymaga żadnego przygotowania. Zakłady folii TPO Aqua są zgrzewane przy użyciu gorącego powietrza. Folia KÖSTER TPO Aqua posiada oznakowanie CE zgodnie z normą EN 13967.

Obszar zastosowania: Zbiorniki na wodę przeznaczoną do spożycia, zbiorniki na wodę do celów pożarowych, stawy rybne, zbiorniki retencyjne itp.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America