Aktualności


« 1 8 »


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


Międzynarodowe Sympozjum KÖSTER 2013

 

 

W dniach od 21 do 24 sierpnia 2013 odbyło się Międzynarodowe Sympozjum KÖSTER 2013. Konferencja miała miejsce w siedzibie KÖSTER BAUCHEMIE AG, w Aurich.

... więcej


KÖSTER NB 4000

    Hybrydowa
    hydroizolacja

        
... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER Crisin 76 Koncentrat

 

 

KÖSTER Crisin 76 Koncentrat jest preparatem iniekcyjnym o bardzo niskiej lepkości na bazie żywic syntetycznych, bez zawartości rozpuszczalników. Preparat penetruje głęboko, również do najdrobniejszych kapilar i z uwagi na znacznie mniejsze napięcie powierzchniowe od wody preparat ma zdolność porów wypierania wody z porów i kapilar materiałów budowlanych. Kapilary po zastosowaniu Crisin® XP nabierają właściwości hydrofobowych. Skuteczność działania preparatu iniekcyjnego jest niezależna od stopnia zawilgocenia i zasolenia muru. Preparat jest prawie bez zapachu, a po utwardzeniu pozostaje elastyczny.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America