Aktualności


« 1 8 »


Uniwersalna żywica posadzkowa KOSTER CT 215 - NOWOŚĆ!


Nowy produkt: KÖSTER CT 215 Universal Floor jest żywicą posadzkową o uniwersalnym zastosowaniu w obietkach handlowych, przemysłowych, a takze w budownictwie mieszkaniowym.

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest wodorozcieńczalną żywicą epoksydową, która może być stosowana do gruntowania podłoża, jako jastrych żywiczny oraz jako żywica do malowania podłoży betonowych. Nadaje się do stosowania na posadzkach i na ścianach betonowych

... więcej


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


KÖSTER NB 4000

    Hybrydowa
    hydroizolacja

        
... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER Bikuthan 1K

Jednoskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa, elastyczna, modyfikowana tworzywami sztucznymi bitumiczna masa uszczelniająca (KMB) z dodatkiem granulek polistyrenu. Produkt nadaje się do aplikacji poprzez natrysk. Odporny na wodę pod ciśnieniem, przekrywa rysy do 5 mm. Stosowany do izolacji części budowli kontaktujacych się z gruntem - fundamentów, ścian piwnic, płyt fundamentowych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America