Aktualności


« 1 8 »


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


Międzynarodowe Sympozjum KÖSTER 2013

 

 

W dniach od 21 do 24 sierpnia 2013 odbyło się Międzynarodowe Sympozjum KÖSTER 2013. Konferencja miała miejsce w siedzibie KÖSTER BAUCHEMIE AG, w Aurich.

... więcej


KÖSTER NB 4000

    Hybrydowa
    hydroizolacja

        
... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER 21

Uniwersalna hydroizolacja, o bardzo dużej przyczepności do suchych i wilgotnych podłoży. KÖSTER 21 jest materiałem dwuskładnikowym, bezrozpuszczalnikowym o płynnej konsystencji, elastycznym i mostkującym rysy. Dzięki swojej konsystencji mozliwe jest łatwe obrobienie skomplikowanych detali. Dzięki odporności na promieniowanie UV można stosować go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Biały kolor odbija promieniowanie, dzieki czemu powierzchnia powłoki nie nagrzewa się do wysokich temperatur. Materiał jest szybkowiążący, elastyczny, odporny na niewielki ruch pieszy, starzenie, hydrolizę, mróz i sole.

KÖSTER 21 jest powłoką odporną na działanie olei syntetycznych i alifatycznych węglowodorów o wysokiej temperaturze wrzenia (do 2 bar). KÖSTER 21 nie jest odporny na substancje zawierające węglowodory aromatyczne jak benzen, ksylen, toluen itp. W przypadku zapytań prosimy o kontakt z naszym działem technicznym. KÖSTER 21 nie zawiera lotnych substancji organicznych VOC, nie zawiera poliuretanów, izocyjanianów ani bitumów.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America