Aktualności


« 1 9 »


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER SL Flex

KÖSTER SL Flex jest wysokiej jakości samorozlewną masą mineralną o bardzo dobrej przyczepności również do gładkich i szczelnych podłoży. KÖSTER SL Flex nadaje sie do stosowania na wielu podłożach, charakteryzuje się hydraulicznym wiązaniem, zredukowanym skurczem oraz szybkim przyrostem wytrzymałości. Materiał jest samopoziomujący, o wysokiej wytrzymałości - pozwala na zmianę sposobu wykończenia podłogi (jako podkład pod wykładziny lub płytki ceramiczne na starych podłogach drewnianych).  KÖSTER SL Flex można ławo wymieszać z wodą i rozporowadzać na podłożu, nadaje się do wylewania na podłoże lub podawania za pomocą pompy. Materiał po przygotowaniu jest samopoziomujący i odznacza sie niską lepkością. KÖSTER SL Flex może być nakładany w warstwie o grubości 2÷15 mm, lokalnie do 30 mm. Utwardza się szybko i bez zarysowań przy skurczu zredukowanym o 90 %.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America