Aktualności


« 1 9 »


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Iniekcja uszczelniająca płyty fundamentowej w hucie szkła

Iniekcja płyty żelem akrylowym w hucie szkła

Iniekcję żelbetowej płyty fundamentowej podziemnej hali pieca do wytopu szkła wykonano żelem akrylowym KÖSTER Injektion Gel G4 

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER TPO 1.5 SK (FR)

Samoprzylepna folia dachowa KÖSTER TPO SK (FR) jest produktem na bazie termoplastycznych poliolefinów, nadaje się do klejenia bezposrednio na płyty styropianowe na dachach płaskich. Dzięki kombinacji włókniny poliestrowej i warstwy samoprzylepnej montaż folii na dachu płaskim jest łatwy i pozwala na oszczędność czasu pracy. Warstwa samoprzylepna folii dachowej KÖSTER TPO SK (FR) gwarantuje zarówno wysoką przyczepność początkową jak i  w długim okresie czasu co zapewnia trwałą ochronę pokrycia dachowego przed działaniem sił ssących wiatru. Folia dachowa jest zbrojona siatką z włókna szklanego co zapewnia stabliność wymiarów. Folia dachowa jest dostarczana w postaci rolek o różnej szerokości, zakłady membrany są łączone poprzez zgrzewanie gorącym powietrzem. Folia KÖSTER TPO SK (FR) jest odporna na promieniowanie UV, odporna na starzenie, działanie mikroorganizmów i może być nakładana na stare podłoża bitumiczne. Folia dachowa KÖSTER TPO SK (FR) jest sklasyfikowana w układach dachowych Broof (t1) oraz spełnia wymagania dla dachów płaskich o powyższonej odporności ogniowej.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America