Aktualności


« 1 8 »


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Czy wiesz, że...?

KOSTER UC 300

KOSTER UC 300 jest 3-składnikowym produktem na bazie uretanowo-cementowej, zawierającym 100% częsci stałych. Produkt jest barwiony i nadaje się do nakładania wałkiem w cienkiej warstwie. KOSTER UC 100 jest odporny na środowisko agresywne chemicznie, na zmiany termiczne oraz wysoką odporność na ścieranie.

KOSTER UC 300 jest stosowany jako grunt pod KOSTER UC 100 lub  warstwa wierzchnia na KOSTER UC 200.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America