Aktualności


« 1 9 »


Długowieczna membrana dachowa KOSTER TPO

 

Coeur Cologne KÖSTER TPO WaterproofingDach budynku "Coeur Cologne" w Kolonii poddany został renowacji, położono nowe pokrycie dachowe, zastosowano membranę dachową KOSTER TPO 2.0 z uwagi na jej optymalne parametry techniczne i trwałość pokrycia.

... więcej


Iniekcja uszczelniająca płyty fundamentowej w hucie szkła

Iniekcja płyty żelem akrylowym w hucie szkła

Iniekcję żelbetowej płyty fundamentowej podziemnej hali pieca do wytopu szkła wykonano żelem akrylowym KÖSTER Injektion Gel G4 

... więcej


Nowość - Injektionsgel G4 Żel akrylowy do wykonywania iniekcji strukturalnej i kurtynowej

Iniekcja żelem akrylowym

Gama preparatów KOSTER BAUCHEMIE AG stosowanych do odtwarzania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych metodą iniekcji wzbogaciła się o nowy produkt – żel akrylowy Injektionsgel G4.

... więcej


Czy wiesz, że...?

KÖSTER SL Primer

KÖSTER SL Primer jest preparatem gruntującym na bazie styrolowo-butadienowej o niskiej lekkości, po wyschnięciu jest transparentny. Materiał nie zawiera zmiękczaczy, rozpuszczalników ani wypełniaczy.  KÖSTER SL Primer redukuje i wyrównuje chłonność podłoży z betonu lub jastrychów cementowych. Preparat wzmacnia podłoże i zmniejsza ryzyko wystąpienia pęcherzy powietrza na masach samopoziomujących jest odporny na działanie wody po wyschnięciu (odporny na zmywanie).

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America