Aktualności

Johann J. Köster został ponownie wybrany na stanowisko prezesa zarządu DEUTSCHE BAUCHEMIE

Z radością informujemy, że założyciel i dyrektor zarządzający KÖSTER Bauchemie A.G. Pan Johann J. Köster został ponownie wybrany na stanowisko prezesa zarządu DEUTSCHE BAUCHEMIE. Wybory odbyły się 25 czerwca 2013 na posiedzeniu zarządu DEUTSCHE BAUCHEMIE.

DEUTSCHE BAUCHEMIE jest organizacją, która zrzesza nie tylko niemieckich producentów chemii budowlanej. Jest organizacją także opiniotwórczą, współdziałającą np. w przygotowywaniu obowiązujących od 1 lipca 2013 nowych, zharmonizowanych warunków wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu i udostępniania na rynkach Unii Europejskiej. Obecnie w stowarzyszeniu zrzeszonych jest 125 firm, są to zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa oraz te o globalnym zasięgu działania. Obroty firm zrzeszonych w DEUTSCHE BAUCHEMIE są na poziomie 7,6 miliarda Euro i obejmują ok. 50% europejskiego rynku chemii budowlanej oraz 25% światowego rynku.

 

Zarząd DEUTSCHE BAUCHEMIE - Pan Johann J. Köster (pierwszy od lewej).

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America