Aktualności

Zmiana w proporcjach mieszania żywic iniekcyjnych !

Począwszy od bieżących dostaw proszę zwrócić uwagę na zmianę w proporcjach mieszania żywic iniekcyjnych KÖSTER 2 IN 1, KÖSTER IN 3 oraz KÖSTER IN 5.

KÖSTER 2 IN 1 jest dwuskładnikową, elastyczną, reagującą z wodą, iniekcyjną żywicą poliuretanową do uszczelniania suchych, zawilgoconych oraz przeciekających rys i dylatacji. Żywica reaguje przy kontakcie z wodą, tworząc wysoce elastyczną piankę, natomiast w suchym otoczeniu utwardza się do elastycznej żywicy masywnej. KÖSTER 2 IN 1 łączy w ten sposób dwa sposoby działania żywic iniekcyjnych w jednym produkcie.

Nowe proporcje mieszania:

Proporcje mieszania (wagowo)                1 : 1 (A : B)
Proporcje mieszania (objętościowo)     1,2 : 1 (A : B)

 

KÖSTER IN 3 jest bezrozpuszczalnikową, dwuskładnikową żywicą poliuretanową do wykonywania iniekcji rys. Żywica iniekcyjna KÖSTER IN 3 dzięki wysokiej wytrzymałości na ściskanie i wysokiej przyczepności umożliwia trwałe, siłowe zespolenie i uszczelnienie rys.

Nowe proporcje mieszania:

Proporcje mieszania (wagowo)                1 : 1 (A : B)
Proporcje mieszania (objętościowo)         1,2 : 1 (A : B)

KÖSTER IN 5 jest bezrozpuszczalnikową, dwuskładnikową żywicą poliuretanową o niskiej lepkości do trwałego i elastycznego zamykania
i wypełniania rys oraz przerw roboczych. Żywica iniekcyjna KÖSTER IN 5 zachowuje się pasywnie w stosunku do stali i żelaza, nie powodując korozji. Z powodu długiego czasu reakcji produkt może być wykorzystany do 4 godzin od zmieszania składników.

 

Nowe proporcje mieszania:

Proporcje mieszania (wagowo)                1 : 1,2 (A : B)
Proporcje mieszania (objętościowo)         1 : 1 (A : B)

Pozostałe właściwości oraz sposób użycia i parametry aplikacji żywic iniekcyjnych KÖSTER 2 IN 1, KÖSTER IN 3 oraz KÖSTER IN 5 pozostają bez zmian.

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America