Aktualności

KÖSTER KB-Flex 200 od teraz w nowych kartuszach !

Pasta uszczelniająca KÖSTER KB-Flex 200 do uszczelniania przejść rur i kabli jest teraz dostępna w dwóch rodzajach opakowań. Oprócz specjalnych kartuszy do uzytku profesjonalnego (530 ml = 850 g), uzupełnienim oferty są standardowe opakowania w postaci kartuszy o pojemności 310 ml (500 g). Nowe kartusze mogą być stosowane wraz z standardowymi pistoletami używanymi powszechnie do wyciskania silikonów lub klejów montażowych.

Nowe kartusze są dostępne w opakowaniach kartonowych zawierających 6 lub 12 kartuszy. Mniejsze kartusze znakomicie nadają się do stosowania przez instalatorów i budowlańców do mniejszych prac uszczelniających. W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji proszę o zapoznanie się z informacją techniczną lub ulotką produktu.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America