Aktualności

Uniwersalna żywica posadzkowa KOSTER CT 215 - NOWOŚĆ!

Nowy produkt: KÖSTER CT 215 Universal Floor jest żywicą posadzkową o uniwersalnym zastosowaniu w obietkach handlowych, przemysłowych, a takze w budownictwie mieszkaniowym.

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest wodorozcieńczalną żywicą epoksydową, która może być stosowana do gruntowania podłoża, jako jastrych żywiczny oraz jako żywica do malowania podłoży betonowych. Nadaje się do stosowania na posadzkach i na ścianach betonowych.

Produkt nadaje się idealnie do ochrony i kolorystycznego kształtowania powierzchni podłóg w obiektach mieszkalnych lub  przemysłowych (np. laboratoria, obiekty handlowe, garaże i biura). Składnikami sysyemu posadzkowego są KÖSTER Color-Chips, KÖSTER Antirutschgranulat 20 oraz transparentna powłoka zamykająca KÖSTER CT 127 1-K-Silan Primer.

Składniki systemu posadzkowego pozwalają na uzyskanie powłoki o grubości od 0,2 mm do 2,0 mm. Dzięki zastosowaniu posypki z KÖSTER Color-Chips możliwe jest uzyskanie różnorodnych kolorów i wzorów powloki żywicznej na podłodze. 

KÖSTER CT 215 Universal Floor jest łatwy w stosowaniu i posiada wiele zalet, do których należą między innymi: 

  • nie zawiera rozpuszczalników
  • nie zawiera LZO
  • Klasa antypoślizgowości R11 (R12 na zapytanie)
  • Oznakowanie CE  wg EN 13813:2002 oraz EN 1504-2:2004 (odporność fizyczna 5.1)
  • Dostępny w kolorach RAL, w połączeniu z KÖSTER Color-Chips daje wiele możliwości kształtowania powierzchni.

Skłądniki systemu: KÖSTER Color-Chips, KÖSTER Filler Fine, KÖSTER Antirutschgranulat 20, KÖSTER CT 127 1-K-Silan Primer

Więcej informacji znajdą Państwo w instrukcjach technicznych produktów oraz w broszurze systemowej dotyczacej żywic posadzkowych KOSTER.

W razie pytań prosimy o kontakt!

 

 

 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America