Tamy & Kanały

1 Podłoże

2 Hydroizolacja
TPO Aqua 2.5 Geo

Wodoszczelność w konstrukcjach betonowych zapewnia sam beton, ale ze względu na jego właściwości, ryzyko wystąpienia pęknięć i nieszczelności wymaga stosowania dodatkowych hydroizolacji. KOSTER TPO Aqua 2.5 Geo to niezwykle wytrzymała membrana TPO wykonana z najwyższej jakości polimerów i specjalnych dodatków, które zapewniają bardzo elastyczną, ale jednocześnie bardzo mocną membranę. Nasza membrana posiada 2,5 mm grubości, jest zespolona z geowłókniną ( 500 g/m2), dla dodatkowej ochrony membrany przed uszkodzeniami.

Ta specjalna membrana umożliwia najszybszą metodę wykonania skutecznej hydroizolacji, zarówno w przypadku nowych jak i starych konstrukcji wymagających renowacji. Jest mocowana mechanicznie do podłoża, bez konieczności jakiegokolwiek przygotowania powierzchni lub usuwania starych powłok. Zapewnia wysoką stabilność na stromych zboczach i jest odporna na czynniki atmosferyczne.  Zastosowanie membrany KOSTER TPO Aqua 2.5 Geo, redukuje niemal do zera negatywny wpływ pęknięć, erozji podłoża i rosnących chwastów na powierzchnię betonu lub muru.  Ta specjalna membrana jest przyjaznym dla środowiska produktem, całkowicie wolnym od plastyfikatorów i innych lotnych związków i pomoże zaoszczędzić miliony metrów sześciennych wody, przy pełnym bezpieczeństwie i poszanowaniu środowiska.

 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Iraq Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America