Hydroizolacja dachu płaskiego przy użyciu płynnej membrany na bazie MS polimerów

1 Naprawa betonu
KÖSTER Betomor Multi A
KÖSTER Sperrmortel Fix
2 Gruntowanie
KÖSTER CT 121
3 Faseta
KÖSTER Sperrmortel WU
4 Uszczelnienie połączenia ze ścianą
KÖSTER Superfleece
5 Hydroizolacja
KÖSTER MS Flex Folie
6 Warstwa zbrojąca
KÖSTER Flexgewebe

Hydroizolacja dachu płaskiego przy użyciu płynnej membrany na bazie MS polimerów. KOSTER MS Flex Folie jest odporny na UV, elastyczny, mostkuje rysy do 2 mm.

KÖSTER MS Flexfolie jest jednokomponentowym materiałem uszczelniającym na bazie MS Polimerów, odznacza się znakomitą przyczepnością do wielu podłoży budowlanych, może być także stosowany zarówno na suchych jak i na lekko wilgotnych podłożach.

Ponieważ materiał jest stosowany w postaci płynnej umożliwia skuteczne i bezspoinowe uszczelnienie różnych detali architektonicznych i konstrukcyjnych.

KÖSTER MS Flexfolie jest odporny na promieniowanie UV, szybko nabiera odporności na deszcz i przeznaczony jest do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

KÖSTER MS Flexfolie nie zawiera rozpuszczalników ani izocyjanianów. Produkt jest szybkowiążący, bardzo elastyczny, odporny na sporadyczny ruch pieszy a także na hydrolizę i mróz.


Obejrzyj film instruktażowy >>>>

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America