Powłoka ochronna z atestem do zakładów produkujących żywność

1 Podłoże

2 Warstwa posadzkowa
KOSTER UC 100
KOSTER UC 200
KOSTER UC 300

KÖSTER UC łączy właściwości mineralnych mas wyrównawczych (do wyrównywania i naprawy mineralnych podłoży) oraz żywic posadzkowych (zapewniających ochronę przed wnikaniem szkodliwych substancji oraz są warstwą dekoracyjną) w jednym produkcie. Produkt składa się z polimerowego spoiwa (poliuretanu) oraz z mineralnych wypełniaczy. W konsekwencji system KÖSTER UC nadaje się do stosowania w wielu bardzo odmiennych obszarach.

Na przykład w zakładach zajmujących się produkcją żywności, w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym, w obiektach handlowych, w remontach obiektów przemysłowych gdzie możliwe jest zatrzymanie produkcji tylko na krótki czas.

Sposób przygotowania podłoża ma decydujący wpływ na trwałość i jakość powłoki. Zalecane jest usunięcie mleczka cementowego i wierzchnich warstw przez śrutowanie. System KÖSTER UC składa się z trzech produktów. KÖSTER UC 100 ma właściwości samopoziomujące i przeznaczonych jest do wykonywania powłok o niewielkiej grubości. KÖSTER UC 200 nakładany jest w technice szpachlowania i można tym produktem wykonywać grubsze warstwy. KÖSTER UC 300 jest materiałem cienkowarstwowym, który może być stosowany zarówno do gruntowania podłoża jak i do dekoracyjnego wykończenia powierzchni. Dopełnieniem systemu jest pasta pigmentowa KÖSTER UC Farbpaste, umożliwiająca barwienie produktów KÖSTER UC. W czasie wykonywania prac należy stosować się do zaleceń zawartych w instrukcjach technicznych produktów KÖSTER oraz do ogólnych reguł sztuki budowlanej.

 

Back

Top
Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America