KÖSTER BTG System

1 Gruntowanie podłoża
KÖSTER LF-BM
2 Powłoka posadzkowa
KÖSTER EM-VS
3 Efekt kolorystyczny
KÖSTER Color-Chips
4 Zamknięcie powierzchni
KÖSTER TS transparent

System KÖSTER BTG jest efektownym i skutecznym rozwiązaniem na posadzki w garażach, laboratoriach, biurach i pomieszczeniach technicznych. System składa się z KÖSTER EM-VS (barwiona żywica epoksydowa), KÖSTER Color-Chips (efekt kolorystyczny) oraz KÖSTER TS transparent (przeźroczysta żywica zamykająca).

System KÖSTER BTG stanowi bardzo dobrą ochroną powierzchni betonowych przed tarciem i rozcieńczonymi solami, może być wykonany w wersji antypoślizgowej oraz jest łatwy w czyszczeniu. Na odpowiednio przygotowaną powierzchnię betonową (patrz instrukcja techniczna produktu) nakładana jest żywica epoksydowa KÖSTER EM-VS w dwóch warstwach. Na świeżą żywicę wysypywane z nadmiarem są płatki KÖSTER Color-Chips, aby uzyskać efektowny wygląd powierzchni, a także antypoślizgowość. Po wyschnięciu i usunięciu nadmiaru płatków Color-Chips wykonywana jest powłoka zamykająca KÖSTER TS-Transparent.

W ten sposób wykonana powłoka nadaje się do stosowania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków, jest odporna na promieniowanie UV oraz na warunki atmosferyczne.

Szczegółowe informacje dotyczące stosowania produktów i przygotowania podłoża znajdują się w instrukcjach technicznych produktów KÖSTER.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Kuwait Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America