Uszczelnienie dylatacji przy użyciu taśmy dylatacyjnej KOSTER Fugenband 20 / 30

1 Gruntowanie / klejenie
KÖSTER KB-Pox Kleber
2 Uszczelnienie dylatacji
KÖSTER Fugenband 20
KÖSTER Fugenband 30

Szczeliny dylatacyjne o szerokości powyżej 35 mm należy uszczelniać stosując taśmę dylatacyjną KÖSTER Fugenband 20 (20 cm szerokości) lub KÖSTER Fugenband 30 (30 cm szerokości).

Hydroizolacja dylatacji - film instruktażowy >>>>

Na nośne, suche i oczyszczone podłoże należy nałożyć warstwę kleju epoksydowego KÖSTER KB-Pox Kleber, który zapewni przyklejenie taśmy dylatacyjnej do obydwu brzegów dylatacji. Taśmę dylatacyjną wciskamy w świeży klej epoksydowy i nakładamy drugą warstwę kleju epoksydowego pokrywając taśmę dylatacyjną. Klej epoksydowy KÖSTER KB-Pox Kleber posiada bardzo dobrą przyczepność zarówno do taśmy dylatacyjnej KÖSTER Fugenband jak i do betonu. W ten sposób dylatacja jest trwale uszczelniona elastyczną taśmą, która zagwarantuje szczelność przy przemieszczeniach brzegów dylatacji. Należy stosować się do zaleceń zawartych w instrukcjach technicznych produktów KÖSTER.

 

 

 

Back

Top
Albania Austria Bosnia and Herzegovina Brasil Bulgaria China Croatia Czech Republic Denmark Finland Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Kuwait Latvia Lebanon Macedonia Mexico Netherlands New Zealand Norway Panama Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia South Africa Spain Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America