Aktualności


« 1 5 »Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Do you know...?

KOSTER UC 300

KOSTER UC 300 jest 3-składnikowym produktem na bazie uretanowo-cementowej, zawierającym 100% częsci stałych. Produkt jest barwiony i nadaje się do nakładania wałkiem w cienkiej warstwie. KOSTER UC 100 jest odporny na środowisko agresywne chemicznie, na zmiany termiczne oraz wysoką odporność na ścieranie.

KOSTER UC 300 jest stosowany jako grunt pod KOSTER UC 100 lub  warstwa wierzchnia na KOSTER UC 200.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America