Aktualności


« 1 5 »


Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Modernizacja obiektu biathlonowego Duszniki Arena

Duszniki Arena na Jamrozowej Polanie to obecnie najnowocześniejszy obiekt biathlonowy w Polsce. Przed Mistrzostwami Europy 2017 obiekt przeszedł gruntowną modernizację, przy której wykorzystano produkty KÖSTER.

... więcej


Do you know...?

KÖSTER Injection Gel S4

Żel akrylowy KÖSTER Injektionsgel S4 o regulowanym czasie reakcji dzięki zmianie ilości składnika B (sól) oraz składnika A2 (aktywator). Materiał można ustawić na czas reakcji w przedziale od 15 sekund do 3 minut. Dzięki dodaniu do składnika B składnika S4 Additiv uzyskuje się żel akrylowy o podwyższonej przyczepności do podłoży mineralnych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America