Aktualności


« 1 6 »


Prezentacja żeli akrylowych KÖSTER

W kwietniu 2017 w siedzibie KOESTER Polska odbyło się szkolenie oraz pokazy praktyczne związane z wprowadzeniem do oferty nowej linii żeli akrylowych:

KÖSTER Injection Gel G4, KÖSTER Injection Gel J4, KÖSTER Injection Gel S4

 ... więcej


Prezentacja produktów KOESTER - Celestynów 19 maja 2017

 

19 maja w centrum serwisowym i magazynie KOESTER w Celestynowie odbyło się szkolenie dla pracowników firmy Hochtief odpowiedzialnych za nadzór i wykonywanie napraw gwarancyjnych.... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Do you know...?

KÖSTER Dachelastik

KÖSTER Dachelastik jest elastycznym, przekrywającym rysy, bezrozpuszczalnikowym materiałem hydroizolacyjnym na suche i lekko zwilgocone podłoża. Nie zawiera lotnych związków organicznych VOCs (Volatile Organic Compounds), nie zawiera poliuretanów oraz izocyjanianów. Szybkoschnąca powłoka o konsystencji folii w płynie odznacza się bardzo wysoką elastycznością, wodoszczelnością oraz paroprzepuszczalnością. Materiał jest odporny na starzenie, hydrolizę, promieniowanie UV, mróz oraz sole odladzające. Biały kolor odbija promieniowanie. Bardzo łatwa aplikacja.

 

Back

Top
Austria Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Greece Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America