Aktualności


« 1 6 »


Prezentacja żeli akrylowych KÖSTER

W kwietniu 2017 w siedzibie KOESTER Polska odbyło się szkolenie oraz pokazy praktyczne związane z wprowadzeniem do oferty nowej linii żeli akrylowych:

KÖSTER Injection Gel G4, KÖSTER Injection Gel J4, KÖSTER Injection Gel S4

 ... więcej


Prezentacja produktów KOESTER - Celestynów 19 maja 2017

 

19 maja w centrum serwisowym i magazynie KOESTER w Celestynowie odbyło się szkolenie dla pracowników firmy Hochtief odpowiedzialnych za nadzór i wykonywanie napraw gwarancyjnych.... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Do you know...?

KOSTER UC 200

KOSTER UC 200 jest samorozpływnym 3-składnikowym produktem na bazie uretanowo-cementowej, zawierającym 100% częsci stałych. Produkt jest barwiony i nadaje się do wykonywania posadzek podlegajacych dużym obciążeniom. KOSTER UC 200 jest aplikowany na grubość uzależnioną od wymagań projektowych. Jest odporny na środowisko agresywne chemicznie, na zmiany termiczne oraz wysoką odporność na ścieranie. 

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America