Aktualności


« 1 5 »Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Do you know...?

KÖSTER SL

KÖSTER SL jest wysokiej jakości samorozlewną mineralną masą do wyrównywania podłoży mineralnych, która charakteryzuje się hydraulicznym wiązaniem, zredukowanym skurczem oraz szybkim przyrostem wytrzymałości. Materiał wiąże w ciągu kilku godzin do gładkiej powierzchni o wysokiej wytrzymałości na ściskanie. KÖSTER SL daje się łatwo mieszać z wodą i rozprowadzać na podłożu, nadaje się do wylewania na podłoże oraz do podawania za pomocą pompy. KÖSTER SL może być wylewany w warstwach od 2 do 15 mm, przy lokalnych zagłębieniach do 25 mm. Materiał wykazuje bardzo dobrą przyczepność do podłoży betonowych.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America