Aktualności


« 1 5 »Nowoczesne i ekologiczne opakowania produktów KÖSTER

Höherer Kundennutzen durch bessere VerpackungenKÖSTER BAUCHEMIE AG unowocześnia swoje linie produkcyjne w celu podniesienia komfortu stosowania produktów KOSTER oraz dla ochrony środowiska naturalnego.

... więcej


Bezwykopowe odtworzenie hydroizolacji - Kombank Arena Belgrad

W grudniu 2016 i styczniu 2017 trwała modernizacja hali widowiskowo-sportowej Kombank Arena w Belgradzie (Serbia). W realizacji projektu odtworzenia hydroizolacji wzięła udział KÖSTER BAUCHEMIE AG. W marcu 2017 w obiekcie odbyły się Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce.

Video: Z placu budowy

... więcej


Do you know...?

KÖSTER IN 3 Żywica iniekcyjna

Bezrozpuszczalnikowa, sztywna, dwuskładnikowa, poliuretanowa żywica iniekcyjna o niskiej lepkości. Wytrzymałość na ściskanie > 80 N/mm², wytrzymałość na rozciąganie 14 N/mm². Stosowana do uszczelniania rys i przerw roboczych tam, gdzie wymagane jest odbudowanie wytrzymałości konstrukcji.

 

Back

Top
Austria Brasil Bulgaria China Croatia Denmark Finland France Germany Ghana Hungary Italy Japan Kazakhstan Korea Latvia Lebanon Mexico Netherlands Norway Panama Philippines Poland Portugal Romania Russia Senegal Serbia Slovakia Slovenia Thailand Turkey Ukraine United Kingdom United States of America